Terug naar hoofdinhoud

Tussen premies en piraten (027)

28 februari 2017

zondag 5 juni-2011
"ASR kiest ervoor om op een andere wijze invulling te geven aan haar sponsorbeleid. Over op welke wijze we dat precies gaan doen, nemen we komend jaar een besluit".

Aldus vandeweek Jos Baeten, de bestuursvoorzitter van het verzekeringsvehikel. Ging over het beƫindigen van het sponsorcontract met Feijenoord. Een ding kunnen we aan de hand van die mededeling met zekerheid vaststellen: Jos Baeten leeft!!
We hadden namelijk onze twijfels, omdat wij hem op 13 april een mail toezonden met een stel prangende vragen (1). Nooit antwoord op gekregen. En gezien de inhoud van die vragen welt na een paar weken toch de vraag bij je op "Jos zal toch niet ...". Niet dus. Nou maar hopen, dat ie nog eens een antwoord weet te formuleren. Morgen misschien. Stay tuned.

(1) Zie aflevering 12 van deze serie.

28 februari 2017
Tussen premies en piraten