Skip to main content

Tsunami en Broodjes Aap (002)

09 april 2017

donderdag 13 januari-2005
Er kan geen natuurramp gebeuren of er zijn wel mensen op deze aardkloot die er de hand van god/allah/mitras/xenu inzien, of erger: een of andere samenzwering van bilderberg/nwo/pentagon en ga zo maar door. De eerste groep kunnen we afdoen met bijgeloof, de tweede met conspiracy fanaten. Natuurlijk gebeurde dit alles ook bij de ramp in Zuid Oost Azië. En wij weten wel beter, wat een onzin.
Eh, onzin? Wat te denken van de onderzoeken van ene Thomas Leech in het eind van de jaren veertig van de vorige eeuw? Thomas was professor aan de universiteit van Auckland in Nieuw Zeeland enwas de bedenker van een nieuw wapen, dat ingezet zou kunnen worden in de oorlog tegen Japan ... het door middel van onderzeese explosies opwekken van vloedgolven. In 1944 en 1945 werden er proeven gedaan voor de kust van Nieuw Zeeland. Omdat de militaire denkers van die tijd er wel brood in zagen werd na de oorlog overwogen om de professor op studiereis naar de atoombomproeven in Bikini te zenden. Leech werd bedankt voor zijn inzet met een engelse onderscheiding (CBE) in 1947.
Inmiddels nemen onderzoekers aan dat een meer moderne aanpak van de vloedgolf experimenten golven van 30 meter hoog kan creëren. Dr. Willem de Lange van de Universiteit van Waikato stelde dat er niet één, maar een serie van explosies nodig was om dat resultaat te bereiken. Het onderzoek van Thomas Leech kreeg de codenaam Project Seal.

09 april 2017
Tsunami en Broodjes Aap