Zwarte smurfen (003)
woensdag 29 september-2010
Mogelijk in verband met de kouwe drukte rond de vorming van de islamofobe regering-Wilders verder geen Haagse kik over Blackwater. De moorddadige Amerikaanse beveiligingsfirma, die door Haagse blindhangers als Ernst H.B. en Guusje T. alsmede de internationaal actief zijnde koterkruiper Joris D. zou zijn aangetrokken om ons smurfencorps up to date te houden in onze heldhaftige strijd tegen baarden, krakers, activisten en andere kakkerlakken. Maar wij kregen wel een bemoedigend mailtje van dr. Hans Vogel. Een trouwe lezer, die de hand aan de ploeg bleek te hebben geslagen. Komt ie:
"Vorige week stuurde ik (per mail) de volgende vragen naar de overheid via de site van Postbus 51. Liever belde ik met een "voorlichter" maar ik kon vanuit hier (Belgiƫ) geen loket vinden. Alles is tegenwoordig geheel dichtgetimmerd en ontoegankelijk gemaakt. Ik heb wel een ontvangstbevestiging gekregen en de dag daarop de aankondiging dat de vragen zijn voorgelegd aan Binnenlandse Zaken. Ik wilde er een stuk voor de Pravda van maken. Dit waren mijn vragen inzake Xe (Blackwater):
"Volgens het recente artikel "Blackwater's black ops" van Jeremy Scahill in The Nation is de Nederlandse politie een klant van de meermaals in opspraak geraakte huurlingenfirma Xe Services (voorheen Blackwater).
1. Is dit bericht juist? En zo ja,
2. Hoeveel Nederlandse politiemensen zijn door Xe getraind?
3. In welke technieken zijn de Nederlanders onderricht?
4. Wanneer hebben die trainingen plaatsgevonden?
5. Wat zijn de kosten geweest van die trainingen en onder welke post op de jaarrekening van de betrokken diensten staan die trainingen vermeld?
6. Sinds wanneer is Nederland klant van Xe/Blackwater?
7. Waarom moesten VS-firma's de Nederlandse politie trainen?
8. Van wie is het voorstel om met Xe zaken te doen afkomstig?
9. Worden er nog steeds Nederlandse politiemensen door Xe getraind?
10. Bent u bekend met de twijfelachtige reputatie van Xe?"
Zo. Zijn dat vragen of zijn dat vragen! Kijken of ze dit bij Binnenlandse Zaken serieus nemen of dat ze daar ook een juffrouw Jannie hebben en dr. Hans Vogel een dikke kan krijgen. Stay tuned.