Same player shoots again (004)
Net nu de Ministeries van Blok en Kaag de hulp aan de Witte Helmen en de Jihadi-strijdgroepen zeggen af te bouwen (de stoute jongens monteerden wapens op de door ons geleverde pick-up trucks; ze waren toch wel van DAF?), een unilaterale beslissing zonder de Navo-bondgenoten erin gekend te hebben zo lijkt het, aangestuurd door Trouw en Nieuwsuur, organiseren volgens het Russische Centrum voor Verzoening in Syrie deze organisaties in Idlib juist een nieuwe 'chemische aanval door Assad op zijn eigen bevolking', om een nederlaag van de Navo af te wenden. De aanval zou donderdag a.s. zijn beslag moeten krijgen.
Veiligheidsadviseur Bolton heeft het duidelijk gezegd: 'Als Assad weer Chemische wapens gebruikt gaan we keihard bombarderen'. Wat zou jij doen als jihadi's in Idlib, als ratten in de val, ten dode opgeschreven? Als zelfs Den Haag je in de steek laat? Dan maar een chemische aanval, al klinkt die in het licht van de onafwendbare zege na 7 jaar oorlog natuurlijk helemaal ongeloofwaardig als komende van Assad. Waarom zou Assad in godesnaam een chemische aanval plegen waarvan hij weet dat iedereen in DC, Londen en Parijs daar op zit te wachten om het kruisraketten te laten regenen? En natuurlijk zou Poetin in die chemische aanvallen hebben bewilligd; of zou het om een initiatief van Damascus alleen gaan? Poetin zet zeker alleen chemische wapens in tegen zijn eigen burgers in Engeland? 'Cui bono'; het zijn van die vragen die je in MSM niet hoort.
Trump heeft getweet dat een massale aanval op Idlib niet wordt geduld. Hij behoort (volgens de regeringskringen die hem in MSM verraden) niet tot de gelovers in 'chemische aanvallen door Assad'. Terwijl dat toch HET mantra is in Navo-land. Als je niet daarin gelooft lig je er uit.
Ze zullen donderdag als 'de aanval' doorgaat Trump dwingen te bombarderen. Om hem te verwijderen van zijn aanhang die ook niets in bombarderen ziet. Om voor 7 november een situatie te creeeren waarin Impeachment mogelijk wordt opdat Deep State met Mike Pence de controle over het hoogste ambt herwint.
Ondertussen heeft Ankara zware wapens overgebracht naar haar 12 bases ('controleposten in het kader van Astana') in Idlib, zo heeft de woordvoerder het Turkse ministerie van BZ verteld. Hij zei geen spoedige beslissende aanval op Idlib te verwachten. Erdogan kwam terug uit Teheran (Astana-conferentie) zonder garanties voor Idlib. Zijn minister van Defensie wil nu een 'staakt het vuren' in Idlib. Pikant is de postie van de Koerden. SDF-strijders in Syrische uniformen (om de VS te misleiden); Koerdische infiltratie langs de Turkse grens (Hatay). De deal met Damascus werkt; ondanks de 22 Amerikaanse bases in Noord-Syrie.
De Navo-rebellen die eerder onderling flink slaags raakten om de macht in Idlib zijn door Turkije tot de orde geroepen en graven zich verder in. Zo wacht de wereld op donderdag. D-day?
Bijzonder interessant is een schrijven van veteranen uit de Amerikaanse inlichtingendiensten die zich tot Trump wenden om hem op zijn verantwoordelijkheid te wijzen in Syrie en zijn ondergeschikten (Bolton wordt met name genoemd) tot de orde te roepen.
In een artikel wordt Trump (met foto's) aangewezen welke doelen in Syrie hij moet bombarderen donderdag. De schaamteloosheid van deze oorlogshitsers kent geen grenzen maar is ergens ook heel dom. Ze bieden Trump aan zijn geloofwaardigheid tov zijn aanhang op te geven; het enige dat hij nog heeft. In ruil voor dat hij dan niet wordt afgezet.
En tot slot sluit Merkel als trouwe vazal aan in het Navo-orkest die belooft dat Duitsland meedoet tegen Assad donderdag. *5 (WK)