Skip to main content

Crap

vrijdag 5 augustus-2005
Dat is effe wat. Blijken die vier oetlullen van 7/7 die bommen te hebben gemaakt van dat spul waarmee Geert Wilders zijn haar bleekt. Kan je in elk winkelcentrum met een Kruidvat (hihi), een Etos of een andere snoepwinkel voor dames gewoon kopen. Verder hebben ze een paar citroenen uitgeknepen, een beetje gehusseld en de mix in de vriezer gezet. Schijnt iets explosiefs op te leveren.
Weten we dankzij mededelingen van een meneer van de New Yorkse politie. Dank u. Zijn we meteen van dat geouwehoer af dat het om exclusief militair materiaal ging. Maar zitten we wel met de vraag wat voor materiaal die Britse bromsnorren en regenjassen later nog hebben aangetroffen in de kofferbak van de auto die de muslimbabes hadden achtergelaten in een parking in Luton. Was dat nog een voorraadje peroxyde en een netje citroenen? Of waren het die bollen eaudecologne waarmee De Telegraaf ooit is komen aanzetten? Of haarspray met een paar biefstukken van vorig jaar? Een pot zure haring met wat aceton?
Of is dat hele bericht uit New York weer de zoveelste deceptie? Om berichten over veel ergere dingen de kop in te drukken? Waarom wordt al die rotzooi door allerlei officiële woordvoerders naar buiten gebracht? Om de angst erin te houden? En zo allerlei maatregelen te kunnen nemen die wij normaliter nooit zouden slikken? En de discussie te smoren over opgesexte inlichtingen die een oorlog met Irak moesten rechtvaardigen? We zullen in de komende tijd nog “lots of crap” over ons heen krijgen. Wij zijn er klaar voor.