Bitterkoekjes
zondag 5 juni-2011
"Al Schijthuis", het islamitische ongeinvehikel van de erven Caveman, heeft alweer een tijdje een eigen pers- en p.r.-apparaat, as-Sahab. Afgelopen week raakte bekend dat Britse geheimsmurfen van de afdeling 00nerd hadden ingebroken op de site van het Engelstalige Inspire magazine, een van de roeptoeters van as-Sahab. Daarop stond een artikel dat speciaal bestemd was voor luitjes in de westerse wereld die wel wat zien in het gedachtengoed van Caveman cs. Al dan niet geconcipieerd op een farm in Virginia. De betrokken smurfen veranderden stiekem de inhoud van het interessante artikel "Maak een bom in de keuken van je moeder". Als een al redelijk gevorderde moederhater via een druk op zijn digitale piano zijn entree maakte voor een nuttige handleiding trof hij tot zijn ongenoegen een recept aan voor het maken van keekjes.
Dat ongenoegen kreeg nog een extra zetje als hem duidelijk werd, dat het recept in elkaar was gehangen door de Amerikaanse, uit de kast gestapte teeveester Ellen de Generis. Zout? Wonde? Niet zo'n beetje.
Er gebeurde op dit propagandistische terrein de afgelopen week nog iets opmerkelijks. Bij gebrek aan iets moderners smeet as-Sahab namelijk een ouderwetse video op de markt. Daarop riep een aantal als topbaarden van Al Schijthuis geafficheerde bejaarden voor de zoveelste keer weer eens op om een vrolijk jihadje te organiseren. Op je eigen manier. Dus zonder al dat sluip en kruipwerk in een zandbak ergens achter Kabul, maar min of meer naar eigen believen in je eigen habitat. Als groot voorbeeld werd Mo Bouyeri naar voren geschoven, de moordenaar van Theo van Gogh. Veel reactie is er tot op dit moment nog niet. Zelfs niet van Bibi. Maar het was mooi weer. Bovendien zou je je als doorgewinterde pulplezer kunnen afvragen, of die islamitische bejaarden op die video niet vertegenwoordigers waren van het banketbakkerspensioenfonds tijdens een uitje op de Efteling. Samen met Ellen de Generis. Je moet tegenswoordig heel erg op je hoede zijn met al die 00nerds om je heen. U nog een keekje? Lekker hè?