Terug naar hoofdinhoud

Van Estoril naar Zandvoort (265)

12 september 2025

Door Jan Portein.

Ja goed, het zijn maar peilingen. Maar als er nu in de UK parlementsverkiezingen werden georganiseerd dan kon Reform UK, de partij van Nigel Farage, de Union Jack hijsen. Nou wordt er zoals gebruikelijk vlijtig naar dirt gezocht om Farage te vloeren, maar voorlopig ziet het er fleurig uit voor de reformisten. 
Ook al omdat de Conservatieven al een tijdje in de meterkast verblijven en Labour achter elkaar klappies krijgt. Een week geleden kon bijvoorbeeld Labour-minister van Volkshuisvesting Angela Rayner aan haar stutten trekken nadat bekend werd dat ze de blauwe brievendienst lichtelijk had belazerd bij de aankoop van een nieuwe stulp van 8 ton. En een paar dagen geleden sijpelde het nieuws door, dat de Britse ambassadeur in de USSA Lord Peter Mandelson de zak had gekregen. Wegens vriendschappelijke betrekkingen met koterwipper annex koterhandelaar annex Mossad-asset Jeffrey Epstein. Toen die nog in leven was. Nou kan je die connectie tussen dear Peter en dear Jeffrey nauwelijks een verrassing noemen. Hij stond namelijk in dit black book van Jeffrey waarvan wij als eerste achter de blanke top der duinen gewag maakten op 28 januari 2015. Compleet met Peter's telefoonnummer in de House of Parliamant, zijn house in the country en zijn rechtstreekse nummer.
Trouwens, hij is al vaker gestruikeld en als het om poen ging zag hij er geen al dan niet gestrekt been in om de grenzen van het respectabele wat op te rekken. Maar anders word je ook geen Lord niet waar. Stay tuned.

(1) Trap onze zoekmachine aan met de term Mandelson en voilĂ .

12 september 2025
Van Estoril naar Zandvoort