Skip to main content

Skenes vanachter de coulissen (040)

21 december 2018

Vraagje: als je poen steekt in hijgsex ben je dan een pornoboer? Wij denken eerlijk gezegd van wel, dus gaven wij de gebroeders Skene en hun gevolg aan het begin van deze serie die titel mee. Zoals de rooie koontjes onder u al een tijdje weten maakte naast figuren als Johan Verhoek en diens kielzog Henk van de Meene (rip) ook Peer Nijssen deel uit van dat gevolg. Getriggered door de nieuwe info die wij in de vorige aflevering naar buiten takelden daalden wij af in de catacomben van ons gevreesde msm-alternatief en vonden op de plank van 2008 nog wat interessante details over Peer en zijn aangetrouwde famielje, de Van Lanschotjes. Wat denkt u bijvoorbeeld van deze mail uit de koker van een ex-medewerker van Teleholding? Komt ie:

Wist u dat Teleholding mede dankzij Peer (Peter) Nijssen groot is geworden met o.a. geld uit zijn vaders zaliger bouwonderneming Nijssen-Van Roey? [in 2007 (!) naar de kloten gegaan, red.].
Wist u dat Peer Nijssen gehuwd is met een van de vier wettige erfgenamen van het Van Lanschot kapitaal en wel Virginie van Lanschot? [zie aflevering 39, red.].
Wist u dat Peer Nijssen nog steeds in de porno industrie werkt met Van Lanschot kapitaal?

En van een andere ex-medewerker mochten wij nog het volgende vernemen. Komt ie:

“... Alle directeuren en ex-directeuren van Teleholding zaten in de sex in Spanje. In Malaga zet een randdebiel een advertentie. Luidde ondermeer als volgt: “Als u deze prijsvraag wint mag u sex hebben met een minderjarig meisje of jongen in Marokko”. In plaats van die lul voor de rest van zijn leven vast te zetten trekt Telefonica onder druk van de Spaanse regering en de kerk de stekker eruit. Met als resultaat een multimiljoenenschade”.

Je zal als deftige bankiersfamielje bij zoiets betrokken zijn. Fuck. Stay tuned (JP).

Klik hier om uw reactie toe te voegen
21 december 2018
Skenes vanachter de coulissen