Skip to main content

Redelijk

dinsdag 10 juni-2008
Vandaag heeft de hoofdpatient van het Witte Ziekenhuis een uitje. Hij moest er nodig eens effies tussenuit. Vooral nu in het Congres een procedure op gang is gebracht om hem uit zijn ovale kamer te sodemieteren. Wegens zijn gekonkel en zijn leugens om de inval in Irak legitiem te laten lijken. Trouwens, hij moest toch nog even babbelen met de EU-baasjes over wat er allemaal vorige week is besloten in de Bilderberghut. Dus dat kwam mooi uit. Vandaar dat ie gisteren is overgebracht naar Ljubljana.
Een hot potato is meteen al in de gleuf van de mainstream pers geduwd: de kwestie Tibet. De Nachwuchs van Gerard Aalders' reason to live liet weten dat China zich in de komende gesprekken met Pappa Lama constructief moet opstellen. Dat houdt ondermeer in dat het zich dient te onderwerpen aan de volgende eisen:


  • De terugkeer van Jan Jurk als oppergod van Tibet;
  • De Tibetanen worden verplicht 75 procent van hun inkomen af te dragen aan Jan Jurk en zijn volgelingen, want die gaan niet de hele dag zitten te bidden voor bruine bonen;
  • De import-Chinezen terug naar hun Heimat;
  • De treinverbinding met China wordt opgeblazen om de eigen Tibetaanse cultuur te beschermen;
  • De Amerikanski's krijgen minimaal een consulaat, al was het alleen maar om het geplande raketschild voor te bereiden;
  • O, en Tibet binnen de NAVO.

Nou, dat klinkt toch allemaal heul redelijk. En mochten die kut-Chinezen daar niet aan willen, dan moet je eens kijken wat er tijdens de Olympische Spelen allemaal gebeurt. We blazen zo die vlam uit.