Skip to main content

Heerlijk helder (003)

08 januari 2026

door Jan Portein.

Blond. Rank. Hoog op de hakken. Weliswaar 50, maar in vroeger tijden zou ze nog steeds zijn weggezet als “lekker wijf”. Tegenswoordig zou de grens waarschijnlijk al bereikt zijn met “mooie dame”. Gevoegd bij haar vroegere connectie met de te vroeg met zijn schepper verenigde heuveltjeshopper Jeffrey Epstein, de Israëlische topspeurneus en ex-premier Ehud Barak, via via zelfs met onze prinses op de Breukeleveense erwt en de schuimende Nachwuchs van oom Freddie en je begrijpt dat deze mevrouw uit het Italiaanse rijke stinkersmilieu er alles aan doet om kwalijke publiciteit met alle beschikbare middelen de kop in te drukken (1). Letterlijk? Zeg niet dat ze dat niet kan. Lekker doorgewinterde KM-gangers weten waarschijnlijk al over wie wij het hebben. Debutanten verwijzen wij graag naar eerdere ontboezemingen in deze serie over Nicole Brachetti Peretti – Junkermann.
De Britse en Franse collega's die in het nog prille verleden haar voor de orkestbak trokken kwamen al snel tot de conclusie dat de invloed van deze mooie dame behoorlijk ver rijkte en dat ze over voldoende ballen beschikte om de door hullie gepleegde publicaties uit de digitale wereld te verwijderen. En ook bij ons zijn er dus wat haakjes los geschoten.
Inmiddels is Nicolletje rustig verder gegaan met haar interessante leven. Zo zette zij in Londen NJF Capital op poten cq benen. Een venture capital vehikel dat poen steekt in innoverend gedreutel in de gezondheidszorg, real estate, vastgoed, kunst, sport, media, banking en god mag weten wat nog meer. Voor de sport- en media-afdeling wist zij niet eens zo lang geleden ene Ben Avigdori zo gek te krijgen om met een dirigeerstokje te gaan zwaaien bij de sport- en media-afdeling. Bennie was jarenlang CEO en trustee (nog steeds) van de Rothschild Foundation. En Nicol's keus zal dus niet helemaal toevallig zijn geweest. Nog een leuk weetje. Sinds kort gaat op de glazen tiet in de hoek van de kamer met enige regelmaat reclame voorbij van Revolut. Een online rondscharrelend spaarvarken met nu al een platform van wat heb ik u daar, dat tegen een spotprijsje alles met je poen kan doen wat je maar wenst. Mag u raden wie in dat varken heeft geïnvesteerd. Juist. NJF. Hoe komt u erop. Nicol zal er een beetje de pest in hebben, maar het zal zelfs voor haar niet meevallen om de rand van de orkestbak definitief vaarwel te zeggen. Stay tuned.|

(1 ) Lees dit artikel van Johnny Vedmore en hijg van verbazing.

08 januari 2026
Heerlijk helder